Series
Ratings
83 Lovestruck in the CityRated ★ 4.0 Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
 The Worst of EvilRated ★ 3.5 The Worst of EvilRated ★ 3.5
 BodyguardRated ★ 3.0 BodyguardRated ★ 3.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 3.0 Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
 Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5 Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
 Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0 Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
 BloodhoundsRated ★ 3.0 BloodhoundsRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
 3 Body ProblemRated ★ 3.5 3 Body ProblemRated ★ 3.5
 The GentlemenRated ★ 3.0 The GentlemenRated ★ 3.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
 Chainsaw ManRated ★ 3.5 Chainsaw ManRated ★ 3.5
 Emily in ParisRated ★ 3.0 Emily in ParisRated ★ 3.0
 Comic RipRated ★ 3.5 Comic RipRated ★ 3.5
 Crime SceneRated ★ 3.5 Crime SceneRated ★ 3.5
 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
 Mr. SunshineRated ★ 3.0 Mr. SunshineRated ★ 3.0
 Reborn RichRated ★ 2.5 Reborn RichRated ★ 2.5