Movies
Ratings
29
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0