Movies
Ratings
15
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0