Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5