Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0