Movies
Ratings
147
Officer of the YearRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0