Movies
Ratings
651
The Flirting ScholarRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0