Series
Ratings
30
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 1.0
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0