Titles you rated
Hear MeRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0