Movies
Ratings
387
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ciao AlbertoRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.5
PoisonRated ★ 4.5
The SwanRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0- The MissionRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5