Titles you rated
Be PositiveRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0