Movies
Ratings
141
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The FarewellRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0