Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0