Series
Ratings
64
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0- Awkward.Rated ★ 2.5
The SinnerRated ★ 3.0
90210Rated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 2.0- Awkward.Rated ★ 3.0
- The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0