Titles you rated
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- ToGetHerRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 0.5
R U Next?Rated ★ 0.5
TrinketsRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 2.5