Movies
Ratings
388
RiddickRated ★ 1.5
Lump of SugarRated ★ 1.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0