Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0- Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
The Case Study of VanitasRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0