Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Relationship Status: It's ComplicatedRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The LettersRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
A Late QuartetRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 4.0
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0