Movies
Ratings
191
Love UntangledRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5