Titles you rated
The StudioRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The MadnessRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 2.5