Series
Ratings
83
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 하트페어링Rated ★ 0.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5