Titles you rated
Son of SaulRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
RevolverRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 3.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5