Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- The Yangbap: DamnationRated ★ 1.0
U Are the UniverseRated ★ 4.0
Ka「」Ku「」Shi「」Go「」ToRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5