Movies
Ratings
84
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0