Titles you rated
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Young JusticeRated ★ 4.0
Young JusticeRated ★ 4.0- Justice LeagueRated ★ 4.5
MurderbotRated ★ 3.0
X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 5.0