Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
3670Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0