Movies
Ratings
91
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 0.5
AlwaysRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 5.0