Series
Ratings
14
Ace of Diamond Act IIRated ★ 1.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0