Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0