Series
Ratings
264
The Journey of FlowerRated ★ 4.5
Deadly ClassRated ★ 4.0- Lucky Seven SpecialRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.5
It's All About the LooksRated ★ 2.0
QuartetRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
ElementaryRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 3.5
- 貴族探偵Rated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 0.5- 임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 4.5