Movies
Ratings
204- HeroRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- BEHIND THE HOLERated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Celeb Five: Behind the CurtainRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5