Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Love AlarmRated ★ 3.0
MineRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0