Titles you rated
Sex EducationRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 5.0
Samurai FlamencoRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 5.0