Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The MuleRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5