Movies
Ratings
1106- One WinRated ★ 2.0
Devils StayRated ★ 0.5
LonglegsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Mothers' InstinctRated ★ 2.5
What Jennifer DidRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
LiftRated ★ 1.0
Single in SeoulRated ★ 1.5
Lamborghini: The Man Behind the LegendRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 2.5