Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
American GodsRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0