Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0