Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5