Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 4.5- エンジンRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0- Kamoshirenai JoyūtachiRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 3.5
Innocent DaysRated ★ 3.5
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 3.5- プライドRated ★ 4.0
WomanRated ★ 5.0