Titles you rated
Dear XRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5- Mask ChefRated ★ 0.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5