Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0