Series
Ratings
85
Skam Season 3Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5- 스테이지 파이터Rated ★ 3.5
 - HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
 - HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
 
Family PlanRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
 
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0