Series
Ratings
62
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
PenguindrumRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0