Titles you rated
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5