Titles you rated
Soul MateRated ★ 4.5
It Ends with UsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0