Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 0.5
Dr. STORKSRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 5.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5