Series
Ratings
104
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
M: Ai Subeki Hito ga IteRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
You’ve Got Someone to Come Home ToRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Offbeat Chief PoliceRated ★ 2.5