Titles you rated
The Divine WeaponRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0