Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
EarthRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0