Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
TruthRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 5.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
ViceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The UnforgivableRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5